Stolni tenis: Antolović 1., Švaganović 2. mlađi kadet županije

fotografija(2)
01.02.2015. 19:09; ; Početna / Sport i rekreacija / Stolni tenis: Antolović 1., Švaganović 2. mlađi kadet županije

U nedjelju 01.02.2015.godine u u Umagu u sportskoj dvorani  Stella Maris, u organizaciji stolnoteniskog kluba “Maestral” iz Umaga održano je pojedinačno prvenstvo Istarske županije za mlađe kadete. Turnir je okupio nešto manji broj igrača, njih  20 iz klubova Tara, Novigrada, Pule, Svetog Lovreča i Umaga.

Dominaciju u kategoriji mlađih kadeta nastavljaju igrači iz Svetog Lovreča koji su osvojili prvo i drugo mjesto na turniru.
Antolović Johannes Karlo je u finalu savladao klupskog kolegu Luku Švaganovića sa 3-1.

No krenimo redom:
Antolović je grupu završio sa dvje pobjede da bi u 1/4 finalu bio bolji od Selar Lovre iz Umaga sa 3-0. Polufinalni meč također protiv domaćeg igrača Deklić Kevina Antolović je pobjedio sa 3-0. Finale je donijelo odličan stolni tenis u kome je Antolović slavio nad Švaganovićem sa 3-1 te osvojio još jednu titulu prvaka Istarske županije.
Sa druge strane Švaganović je grupu završio sa tri pobjede da bi u meču 1/4 finala pobjedio Antu Katalinića iz Novigrada sa 3-0. Polufinalni dvoboj mladi Švaganović također je pobjedio sa 3-0 igrača Pule Franjul Ivana.
5. mjesto na turniru osvojio je još jedan član Svetog Lovreča Antonio Radojković.

Slijedećeg vikenda 08.02.2015.  igrače trenera Jakovetića čeka ekipno prvenstvo Pig regije za najmlađe kadete koje se održava u Malinskoj na otoku Krku