Stolni tenis: Antolović, Pršurić, Šajtoš, Otočan i Jakovetić prvaci 12. Poreč Opena 2013.

17.06.2013. 00:00; ; Početna / Sport i rekreacija / Stolni tenis: Antolović, Pršurić, Šajtoš, Otočan i Jakovetić prvaci 12. Poreč Opena 2013.

U subotu 15.06.2013.godine u sportskoj dvorani Veli Jože održan je 12.Poreč Open-Mediteran koji je okupio vrlo mali broj učesnika.
Promjenom termina na kraj sezone, kada većina klubova prestaje sa radom i takmičari odlaze na zaslužene odmore okupio je 40 takmičara svih uzrasta.
Nastupili su takmičari iz klubova Slovenije, Pule, Vrsara, Novigrada , Višnjana, Svetog Lovreča, Nove Vasi i Poreča.
Sjajan rezultat ostvario je Antolović Johannes Karlo (Sv.Lovreč) koji je osvojio dvostruku krunu u kategoriji najmlađih kadeta i mlađih kadeta, gdje je osvojio 1. mjesto.
U kategoriji najmlađih Lovrečani  Glavočević Ivan (Sv.Lovreč) je bio drugi, Švaganović Luka (N.Vas) treći, a Jovičić Luka četvrti.
U kategoriji mlađih kadeta drugo mjesto osvojio je Luka Jovičić dok je 4. mjesto zauezeo Glavočević Ivan.
U kategoriji kadeta sjajan uspjeh ostvario je Dario Šajtoš (Nova Vas) koji je osvojio prvo mjesto, 2. mjesto zauzeo je Marino Augustinović (Poreč) dok je treći odnosno četvrti bio Nikolas Paljuh i Sandi Radešić (oba Nova Vas).
U kategoriji juniora prvo mjesto osvojio je Otočan Luka (Poreč), drugo mjesto Marino Augustinović , treće Dario Šajtoš i četvrto Nikolas Paljuh.
U kategoriji veterana od 40-49 godina lijep uspjeh ostvario je Miroslav Šušljik (Poreč) koji je zauzeo 3. Mjesto.
U kategoriji veterana 50-59 godina očekivano prvo mjesto osvojio je Jakovetić Branko (Nova Vas) dok je drugo mjesto osvojio Majs Željko (Poreč).
U kategoriji najmlađih kadetkinja lijep rezultat ostvarila je mlada igračica Antonela Glavić koja zauzela 2. mjesto dok je Lara Zgrablić osvojila treće mjesto.
U kategoriji kadetkinja očekivano prvo mjesto osvojila je Mateja Pršurić iz Svetog Lovreča.
Prikazana igra i zalaganje članova Poreča, Nove Vasi i Svetog Lovreča daju optimizam treneru Jakovetiću pred nastup na Međunarodnom prvenstvu u Sarajevu "STENS OPEN 2013" koje se održava sljedećeg vikenda a na kome će nastupiti većina igrača iz spomenutih klubova.