Stolni tenis: Antolović. K. i Herak. M. osvojili 3. mjesto na Poreč Openu!

05.09.2011. 00:00; ; Početna / Sport i rekreacija / Stolni tenis: Antolović. K. i Herak. M. osvojili 3. mjesto na Poreč Openu!

U nedjelju 04.09.2011.godine u sportskoj dvorani Veli Jože u Poreču u sjajnoj organizaciji Gstk Poreča održan je 10. Međunarodni Poreč Open turnir u stolnom tenisu koji je okupio preko 160 stolnotenisača i stolnotenisačica iz Njemačke, Austrije, Italije , Bugarske, Slovenije, BiH i Hrvatske.
Sjajne rezultate i odličnu prikazanu igru ostvarili su najmlađi kadeti Svetog Lovreča Karlo Antolović i Marko Herak koji su grupe završili bez poraza da bi ostvarili pobjede u ¼ finalu, a zaustavljeni su u polufinalu.
Antolović je izgubio 3-0 od Slovenca Šegule, a Herak od Slovenca Nouvela takođe 3-0.
Ivan Glavočević zauzeo je 5. mjesto dok je Luka Jovičić osvojio 11. mjesto (Svi Sv.Lovreč).
U kategoriji mlađih kadeta Noa Soldatić iz Nove Vasi zauzeo je 17.mjesto dok je u kategoriji kadetkinja Suzana Tramošljanin iz Svetog Lovreča grupu prošla sa jednom pobjedom i jednim porazom te u kasnijem razigravanju osvojila 8. mjesto.
U kategoriji seniora Branko Jakovetić iz Nove Vasi zauzeo je 17. mjesto, a Werner Ramsch takođe iz Nove Vasi 19. mjesto.
Prikazanom igrom trener Jakovetić izuzetno je zadovaljan što ujedno i ohrabruje pred odlazak na 8. Memorijalni turnir „Barba Tomo Amižić" koji se održava 10.09.2011. u Zadru.