Stolni tenis: Antolović Johannes Karlo osvojio treće mjesto na 60. "Zagipingu" !

20.05.2013. 00:00; ; Početna / Sport i rekreacija / Stolni tenis: Antolović Johannes Karlo osvojio treće mjesto na 60. "Zagipingu" !

Proteklog vikenda od 17.-19.05.2013.godine u Zagrebu u Domu sportova održao se 60. Međunarodni turnir u stolnom tenisu popularni "Zagiping" koji je okupio skoro 1.000 stolnotenisača i stolnotenisačica iz preko 20 zemalja Europe : Austrije, Mađarske ,Srbije, Bosne i Hercegovine, Slovenije, Crne Gore, Norveške, Italije, Bugarske, Hrvatske…a po prvi put su nastupili i igrači Kanade, Švicarske i Kine.
Sjajan uspjeh ostvario je član Svetog Lovreča u kategoriji najmlađih kadeta Antolović Johannes Karlo koji je osvojio 3. Mjesto i ostvario najbolji rezultat u svojoj sportskoj karijeri.
Antolović je grupu završio kao prvoplasiran da bi u 1/8 finala bio bolji od klupskog kolege Ivana Glavočevića rezultatom 3-0, u ¼ finalu nadvisio je Slovenca Sečnika sa 3-1 da bi u polufinalnom dvoboju bio zaustavljen istim rezultatom od Leona Šanteka (Ljubešcica).
Luka Jovičić (Sv.Lovreč) zaustavljen je u 1/16 finala kao i Luka Švaganović (Nova Vas).
Antonio Radojković (Poreč) u kvalifikacijskom turniru sa tri pobjede u grupi i pobjedama u 1. I 2. Kolu izborio je nastup u glavnom turniru gdje je zaustavljen u grupi.
Nove bodove i lijep uspjeh ostvarili su i Oliver Hrast (Poreč), Mario Medica (Nova Vas), Lorenzo Palman (Sv.Lovreč), Ivan Šušljik (Poreč) dok bodove nisu osvojili Karlo Puniš i Mateo Šušljik (oba Poreč).
U kategoriji najmlađih kadetkinja lijep rezultat ostvarila je članica Svetog Lovreča Lara Zgrablić koja je sa tri pobjede izborila plasman u glavi turnir gdje je i zaustavljena. Maja Dodić sa jednom pobjedom ostvrila je "ulaz" na rang listu Hsts-a u kategoriji najmlađih kadetkinja.
U kategoriji kadeta lijep uspjeh ostvario je Marino Augustinović (Poreč) koji je izborio nastup u glavnom turniru a nove bodove ostvarili su Dario Šajtoš, Nikolas Paljuh, Sandi Radešić (svi Nova Vas) i Ivan Starčić (Poreč). Nove bode i ostvareni plasman u glavni turnir ostvario je i Luka Otočan (Poreč) u kategoriji juniora.
U kategoriji kadetkinja nove bodove ostvarila je Petra Šimičić (Poreč) i Mateja Pršurić (Sv.Lovreč).
Trener Jakovetić nije krio zadovoljstvo ostvarenim rezultatima i još jednom dokazao da se i u manjim sredinama može dobro i kvalitetno raditi sa mladima.