ŠSD „Mate Balota“ Poreč druga 🥈 na Županijskom prvenstvu srednjih škola rukomet mladići

420357519_951327290329229_4345118067894488442_n
18.03.2024. 10:33; ; Početna / Sport i rekreacija / ŠSD „Mate Balota“ Poreč druga 🥈 na Županijskom prvenstvu srednjih škola rukomet mladići
Fantastično natjecanje završeno je uz nezaboravne trenutke borbe, strasti i talenta uspješnih srednjoškolskih sportaša. Trofej županijskog prvaka podignula je ekipa školskog sportskog društva „Duga“ Srednje škole Mate Blažine iz Labina.
🤾‍♀️🤾🤾‍♂️😎😎😎
Zanimljiva utakmica za broncu, na parketu Sportskog centra Franko Mileta u Labinu, ponudila je susret između ekipa školskog sportskog društva „Brig“ Gospodarske škole iz Buja i školskog sportskog društva „Eugen“ Strukovne škole Eugena Kumičića iz Rovinja. Bolje su se snašli igrači Eugena, koji su imali prednost od 4 gola četiri minute prije kraja, nakon toga se ritam utakmice se smanjivao, ali isto tako topila se prednost Eugena, a jedan od zaslužnih bio je vratar ekipe Briga koji je obranio nekoliko ključnih lopti. Do kraja Eugen je zabio sve svoje prilike i tako osvojio brončanu medalju. Ekipa školskog sportskog društva „Brig“ Gospodarske škole iz Buja će se morati zadovoljiti četvrtim mjestom.
👏👏👏
U velikom finalu, za medalju zlatnog sjaja susreli su se ekipe školskog sportskog društva „Mate Balota“ Srednje škole Mate Balota iz Poreča i školskog sportskog društva „Duga“ Srednje škole Mate Blažine iz Labina. Finale kao finale, tenzije na vrhuncu. Svaki gol ili obrana slavilo se kao da je prvenstvo osvojeno. Srednjoškolci iz Labina su od samog početka pokazali zašto su bili favoriti u najavi ove utakmice. Već u prvih nekoliko minuta napravili su 5 golova prednosti i pobjegli na nedostižnu razliku za srednjoškolce iz Poreča. Do kraja je na semaforu pokazivalo 15:9 za srednjoškolce iz Labina i bronca za srednjoškolce iz Poreča.