Smrekar i Hanžić produžili negativni niz Porečana ZAGOREC – JADRAN 2:0 (1:0)

22.04.2018. 00:04; ; Početna / Sport i rekreacija / Smrekar i Hanžić produžili negativni niz Porečana ZAGOREC – JADRAN 2:0 (1:0)
jadran

Nažalost, porečki nogometaši nastavili su negativni niz današnjim porazom u Krapini. Zagorec je također imao neke lošije rezultate iza sebe pa im je današnja utakmica bila od izrazite važnosti.

Gosti su u susret ušli vrlo loše, a u prvih 30 minuta mogli su biti pregaženi. No, samo je u 19. minuti golgeterski post prekinuo inače sjajni Matija Smrekar da bi početkom drugog dijela, kad se već gost malo konsolidirao, točku na “i” stavio Filip Hanžić.