NEWS
Ljekarna

Sjajni rezultati učenika OŠ Finida u krosu – prvo mjesto i plasman na državno natjecanje!

311574153_556967709765191_1560028824008377412_n (1)
23.10.2022. 13:17; ; Početna / Sport i rekreacija / Sjajni rezultati učenika OŠ Finida u krosu – prvo mjesto i plasman na državno natjecanje!

U srijedu 19. listopada i u petak 21. listopada 2022. u Rovinju, u organizaciji Hrvatskog školskog sportskog saveza Istarske županije održano je županijsko prvenstvo u krosu za učenike osnovnih škola. Na natjecanju je sudjelovalo 12 škola. Učenici su se natjecali u kategorijama djevojčice i dječaci po uzrastima od 2. do 8. razreda, a našu su školu predstavili učenici u svim uzrastima.

Učenici OŠ Finida ostvarili su iznimne rezultate – čak tri prva mjesta (1. mjesto u kategoriji dječaci 4. razred, 1. mjesto u kategoriji djevojčice 5.-6. razred, 1. mjesto u kategoriji dječaci 5.-6. razred), jedno 2. mjesto (dječaci 2. razred) i plasman na državnu razinu natjecanja koja će se održati u Poreču u studenom 2022. (djevojčice i dječaci 5.-6. razred).

Čestitke učenicima i mentorima!

U nastavku: ekipe, imena učenika i mentora, osvojena mjesta

REZULTATI: 2.-4. RAZRED

2. razred – djevojčice (sudjelovale: Maris Radošić, Vita Tončić, Evita Kodrnja, Kristina Banko)
2. razred – dječaci – osvojeno 2. mjesto, ekipa: Roko Lončar, Leo Belušić, Rafael Banko
Mentor: Danijela Jovašević

3. razred – djevojčice (sudjelovale: Nastasja Jurković, Sara Stiković, Sofia Ezgeta, Eva Rušnjak)
3. razred – dječaci (sudjelovali: Filip Salaj, Alen Smajić, Aleksandar Kovačević, Karlo Šahta)

4. razred – djevojčice (sudjelovale: Magdalena Grgić, Eva Baturić, Evita Petrić, Lana Bernobić)
4. razred – dječaci –  osvojeno 1. mjesto, ekipa: David Dević, Matija Janko, Urban Noel Banić, Stefano Pištan
Mentor: Nada Andonović

REZULTATI: 5.-6. RAZRED

osvojeno 1. mjesto, plasman na državnu razinu

5.-6. razred – djevojčice: Tara Šarac, Laura Kodrnja, Leona Budinski, Dora Hrvatin
5.-6. razred – dječaci: Filip Šarac, Mateo Peternel, Luka Orlović, Arian Matić
Mentor: Martin Šuran

REZULTATI: 7.-8. RAZRED

osvojeno 10. mjesto

7.-8. razred – djevojčice: Lana Stanić, Lara Brajković, Vita Brajković, Julija Poropat
Mentor: Martin Šuran

Galerija slika uz članak

Print Friendly, PDF & Email