Sjajan nastup stolnotenisačica Sv. Lovreča na županijskom kadetskom prvenstvu

22.02.2010. 00:00; ; Početna / Sport i rekreacija / Sjajan nastup stolnotenisačica Sv. Lovreča na županijskom kadetskom prvenstvu

Proteklog vikenda u Umagu je održano ekipno prvenstvo Istarske županije za najmlađe kadete i najmlađe kadetkinje te kadete i kadetkinje u stolnom tenisu.
Turnir je okupio 19 ekipa iz klubova Pule, Umaga, Tara, Svetog Lovreča, Nove Vasi, Višnjana, Koromačnog, Novigrada i Vrsara.
Sjajan uspjeh postigle su igračice stolnoteniskog kluba Sveti Lovreč koje su osvojile drugo mjesto u kategoriji kadetkinja, a nastupile su u sastavu : Mateja Pršurić, Adrina Barbić, Suzana Tramošljanin i Selma Berbić.
Najmlađa ekipa turnira u kategoriji najmlađih kadeta bila je ekipa Svetog Lovreča koja je zauzela 5. mjesto a nastupila je u sastavu : David Boćkaj, Ivan Glavočević i Noa Soldatić.