PAZIN-VIŠNJAN 2015.
21.06.2015. 13:26; ; Početna / Sport i rekreacija / Seniori stolnoteniskog kluba „Višnjan“ iznenađenje završnog turnira Županijske lige odigranog u Puli prošlog vikenda

Seniori stolnoteniskog kluba „Višnjan“bili su iznenađenje  završnog  turnira  Županijske lige  koji je odigran u Puli  u dvorani „Mate Parlov“ prošlog vikenda.
Sa turnirom u Puli  završena je liga koja je okupila 7 ekipa iz: STK „Buzet“, STK „Višnjana“, STK „Pazin“ 2 ekipe, STK „Pula“ , STK“ Arena Ferro“-Pula, STK „Maestral“-Umag.
Ekipa Višnjana, osvojivši odlično 2. mjesto,  iznenadila je sve, posebice ako  znamo da je u prvom krugu Višnjan osvojio predzadnje mjesto.
Predvođeni sa najboljim igračem prvenstva, Sanelom Budimlićem koji nije izgubio niti jedan set  i najstarijim igračem prvenstva Stjepanom Lukačićem, koji je dobio dvije odlučujuće  partije za sveukupni rezultata protiv Pazina 1, i koji je uprvom krugu bio bez poraza.
U igri  parova  Budimlić i Mario Garić također su briljirali izgubivši samo protiv ekipe Pula,  koja je bila odlučujuća za ukupni susret.
Višnjan je igubio samo susret protiv Pula 3 rezultatom od 4:2, a pobjedio Buzet 4:0, Pazin 1 4:3 i Pazin 2 sa 4.2.
Višnjan je sveukupno osvojio isto bodova kao i Pazin 2, ali sa samo jednom partijom manje  u međusobnom susretu  što je na kraju bilo za 4. mjesto sa isto bodova.
Stolnotenisači Pule osvojili su 1. mjesto sa bodom prednosti ispred Pazin 1 .
Iznenađenje je i visok plasman ekipe  Pazin 1, koji su osnovani prije dvije  godine.