Sena Smailji iz STK Vrsar osvojila stolnoteniski turnir u Varaždinu

2023-11-06_23h08_31
06.11.2023. 23:09; ; Početna / Sport i rekreacija / Sena Smailji iz STK Vrsar osvojila stolnoteniski turnir u Varaždinu

Na međunarodnom prvenstvu u Varaždinu igrali su i članovi stolnoteniskog kluba “Vrsar”.
U konkurenciji mlađih kadeta i kadeta nastupio je Paolo Pulić koji je u kategoriji ml.kadeta dospio do osmine finala, a u kadetima ispao u skupini sa dva poraza i jednom pobjedom.
Naša članica Sena Smailji , koja nastupa na dvojnoj registraciji osvojila je turnir u kategoriji juniorki. Odličan uspjeh naše mlade igračice koja je osvojila turnir bez poraza.

Na turniru je nastupilo preko 450 natjecatelja.
U subotu 11.11. se u Vrsaru održava i međunarodni turnir povodom dana općine Vrsar. Početak je u 13h u dvorani Saline.
Seniori igraju u četvrtak 3.kolo 2.Hrvatske lige u Koromačnom protiv ekipe Brovinja, dok seniorke u subotu 11.11. u Superligi igraju dvostruko kolo protiv STK “ZAGREB” i “AQUAESTIL” iz Duge Rese.