Valfresco Uskrs S

Sedam porečkih ritmičkih gimnastičarki osvojilo 9 medalja !

DSC_0330
30.05.2016. 08:27; ; Početna / Sport i rekreacija / Sedam porečkih ritmičkih gimnastičarki osvojilo 9 medalja !

U subotu i nedjelju je u Zagrebu održan tradicionalni 36. Svibanjski turnir u ritmičkoj gimnastici na kojemu je u dva dana nastupilo oko 150 gimnstičarki iz 7 zemalja (Austrije, BiH, Italije, Kanade, Slovenije, Srbije i Hrvatske).
U kategoriji mlađih kadetkinja Petra Belević osvojila je 2. mjesto, u kategoriji kadetkinja Emily Knapić je osvojila 3. mjesto.
U kategoriji  mlađih juniorki Eva Fiškuš je osvojila 3. mjesto, a Nola Božić 4. mjesto, dok je starija juniorka Lara Knapić osvojila 3. mjesto.
Seniorka Karla Vukoja osvojila je 2. mjesto.

Jedina predstavnica u A programu bila je seniorka Laura Božić koja je osvojila tri zlatne medalje, u vježbi sa obručem, čunjevima te u višeboju.

Ritmičarke već iduće nedjelje čeka jedno od najvažnijih natjecanja- Završnica kupa Hrvatske u nacionalnom programu, koje će se održati u dvorani Intersport u Zelenooj laguni.

Pozivamo sve da svojim dolaskom dođu podržati naše gimnastičarke!