NEWS
valfresco

Sečovlje je ugostilo zadnje kolo u ovoj godini Istarske zimske lige u trčanju powered by Plava Laguna

Mitja_Črne_soline
09.12.2018. 12:43; Učitavanja: 352; Početna / Sport / Sečovlje je ugostilo zadnje kolo u ovoj godini Istarske zimske lige u trčanju powered by Plava Laguna

Slovenski gradić Sečovlje danas je ugostio trkače na 4. kolu Istarske zimske lige u trčanju powered by Plava Laguna. „Liga je time po prvi puta prešla granice Hrvatske te time dobila međunarodni karakter, na što smo jako ponosni“ – rekao je organizator lige Senad Hodžić.

Na stazi dužine 6400m trčalo je više od 300 trkača na svim utrkama. Uz velike trkače trčali su i malih klinci i klinceze koji su se okušali u 3 kategorije: na 200m natjecali su se predškolarci, na 400 m od 1. do 4. razreda, na 800 m od 5. do 8. razreda.

Organizatori kola AMD Beli Kamen iz Sečovlja uz pomoć sponzora osigurao je mnogobrojne nagrade koje su podijeljene najboljim natjecateljima koji su uspješno istrčali ovo kolo.

Glavni sponzor lige je Plava Laguna d.d., dok su, kao i uvijek, Vina Matošević osigurala nagrade za najbržeg muškog i ženskog natjecatelja.

Slijedeće nas 5.kolo čeka u 2019. i to 13.I. u Sv.Petru u šumi. 

REZULTATI GLAVNE UTRKE

Ukupni rezultati: 

1.Matija Lisec 0:23:04 Ak Maximvs M

2.Ivan Diklić 0:23:43 AK MAXIMVS-KAŠTELIR M

3.Benjamin Skok 0:24:02 ŠD 3šport M

4.Ivan Kernjus 0:24:43 TK Albona Extreme M

5.Ervin Furlan 0:24:55 ŠD NANOS PODNANOS M

6.Vedran Storeli 0:25:28 G.T. elitni pulski rekreativci M

7.Ivan Stanić 0:25:31 TK Albona Extreme M

8.Valentina Vitasović 0:25:36 TK PULA Ž

9.Christian Gallo 0:25:45 DSR “Maraton-Uljanik” Pula M

10.Igor Ličen 0:25:55 ŠD 3šport M

11.Daniel Roša 0:26:02 Ak Maximvs M

12.Marko Milovanović 0:26:03 AK ISTRA PULA M

13.Erik Calcina 0:26:06 M

14.Danijel Karlović 0:26:10 VK Arupinum M

15.Nermin Dudaković 0:26:11 DSR “Maraton-Uljanik” Pula M

16.Dino Vodopija 0:26:15 Iinvest M

17.Luka Kljajić 0:26:25 DSR “Maraton-Uljanik” Pula M

18.Stojan Rodica 0:26:27 PGT M

19.Bor Štancar 0:26:27 AD Piran M

20.Luka Kolarić 0:26:31 M

 

Prvih 5 žena:

1.Valentina Vitasović 0:25:36 TK PULA Ž

2.Elena Vladimirova Safonova 0:27:30 Ž

3.Leonarda Pavlin 0:28:18 TK Pula Ž

4.Aleksandra Bosanac 0:28:49 Ž

5.Ania Išić 0:29:08 AK ISTRA PULA Ž

REZULTATI 4. KOLO

Galerija slika uz članak

Print Friendly, PDF & Email
LaPentola S