Sebastian Nicoletti i Marko Horvat iz Triatlon kluba Poreč osvojili medalje na Rabu

rabac1
09.06.2024. 10:20; ; Početna / Sport i rekreacija / Sebastian Nicoletti i Marko Horvat iz Triatlon kluba Poreč osvojili medalje na Rabu

U subotu 8.6. održano je drugo kolo Hrvatske triatlon lige na otoku Rabu.
Sudjelovalo je preko 300 natjecatelja kroz sve kategorije.

Sebastian Nicoletti odradio je svoj prvi triatlon i odmah se popeo na postolje. U sprint triatlonu zauzeo je izvanredno 3. mjesto u kategoriji M40. Sebastian je započeo s MTB-om, kasnije se pronašao u trčanju te kad se pridružio TK Poreču počeo je intenzivno trenirati za triatlon što je dovelo do ovog nevjerojatnog rezultata.
Marko Horvat nastupio je u sprint triatlonu i to u kategoriji M35. Marko je ponovo pokazao da je kvalitetan triatlonac koji niže uspjeh za uspjehom te se tako i ovaj put popeo na postolje gdje si je osigurao brončanu medalju.

Na Rabu je konkurencija bila jaka te je TK Poreč izrazito ponosan na svoje triatlonce i mjesta koja su osvojili.