SŠ Mate Balote: Rezultati sa Županijskih i Međužupanijskih natjecanja

18.04.2005. 00:00; ; Početna / Novosti / SŠ Mate Balote: Rezultati sa Županijskih i Međužupanijskih natjecanja
804ssmate.jpg

Natjecanje ekipa MLADEŽI HRVATSKOG CRVENOG KRIŽA ( iz prve pomoći i povijesti Crvenog križa)

Učenici Matej Beriša, Monika Mušković, Maja Aćimović i Matilda Adrović kao ekipa sudjelovali su na Županijskom natjecanju u kategoriji srednjoškolaca u Pazinu i osvojili TREĆE MJESTO.

Voditeljica učenika je bila profesorica Branka Prosenica.

POVIJEST

I. RAZRED: Boris Antolović – PRVO MJESTO

Josip Banić – TREĆE MJESTO

II. RAZRED: David Javošević – PETO MJESTO

III. RAZRED : Marin Riđić – ČETVRTO MJESTO

Bianka Grubica – PETO MJESTO

IV. RAZRED: Bojan Horvat – ŠESTO MJESTO

Marjan Ritoša – JEDANAEST MJESTO

Sa samostalnim istraživačkim radom «Istarska sabornica» – zgrada svjedok vremena (duhovnih, političkih i kulturnih događanja) sudjelovali su: Marin Riđić, Bianka Grubica, Katarina Burić, Igor Filipović i Merima Ibrić.

Voditelji: prof. Vladimir Torbica i prof. Petar Jurišić.

EU KVIZ

Ekipa je zauzela TREĆE MJESTO

Igor Palčić, III. og

Zvonko Grujić, III. og

Vanja Severec, III. og

Voditelj: Vladimir Torbica, prof.

INFORMATIKA

IV.RAZRED: Valter Vasić – TREĆE MJESTO

Marjan Liović – SEDMO MJESTO

Zvonko Grujić, IV. razred, prezentirao je svoj program na Smotri i predložen za Državno natjecanje.

Voditelj: prof. Josip Žunta

MATEMATIKA

II. RAZRED: Sanja Živić – PRVO MJESTO

III. RAZRED: Zvonko Grujić – PRVO MJESTO

Azra Klempić – ŠESTO MJESTO

IV. RAZRED: Valter Vasić – TREĆE MJESTO

Mentori: Ðurđica Bonaca, prof.

ZEMLJOPIS

I. RAZRED: Marina Radin – OSMO MJESTO

II. RAZRED: Dijana Zver – SEDMO MJESTO

III. RAZRED: Davorin Balaž – DESETO MJESTO

Mentori: Profesori Marija Krivošija i Anto Franjić.

LIDRANO

KATEGORIJA LITERARNOG IZRAZA

Andrea Gavrić, I. opće gimnazije «Sjena sjećanja» – ČETVRTO MJESTO ( rad je upućen na Državno natjecanje).

Mentorica je prof. Branka Temimović.

HRVATSKI JEZIK

I. RAZRED: Lea Heška – ŠESTO MJESTO

II. Atena Tudor – OSMO MJESTO

Sara Ovuka –DEVETO MJESTO

Mentori: profesorice Branka Temimović i Snježana Radetić

LATINSKI JEZIK

II. RAZRED: Karla Švić – TREĆE MJESTO

Ana Babić – ČETVRTO MJESTO

Sanja Maglica – ŠESTO MJESTO

Ivan Černac – JEDANAESTO MJESTO

Mentor: Ante Matan, prof.

NJEMAČKI JEZIK

IV.RAZRED: Nikolina Varga – PRVO MJESTO

Filip Miloš – PRVO MJESTO

Antonija Miljak – PRVO MJESTO

Biljana Pezer – ČETVRTO MJESTO

Goran Mršić – PETO MJESTO

Mentori su profesorice Ljubica Severec i Breda Vojvoda

ENGLESKI JEZIK

IV. RAZRED: Sandra Jurić – PRVO MJESTO

Ivana Tandarić – DRUGO MJESTO

Ivan Hrastovčak – SEDMO MJESTO

TALIJANSKI JEZIK

IV. RAZRED: Danko Jović – PRVO MJESTO – upućen na Državno natjecanje

Dunja Babić – PRVO MJESTO – upućena na Državno natjecanje

Lana Ferlin – DRUGO MJESTO – upućena na Državno natjecanje

Sara Findrik – TREĆE MJESTO

Igor Palčić – ČETVRTO MJESTO

Katja Gašparini – DEVETO MJESTO

Dea Curić – ŠESTO MJESTO

III. RAZRED: Bianka Grubica – PRVO MJESTO – upućena na Državno natjecanje

Emili Medica – DRUGO MJESTO

Alen Kodilja – SEDMO MJESTO

Sandra Rimanić – DESETO MJESTO

FIZIKA

I. RAZRED: Boris Antolić – PETO MJESTO

II. RAZRED: Vinko Šurija – PETO MJESTO

III. RAZRED: Petra Korlević – ČETVRTO MJESTO

Zvonko Grujić – PETO MJESTO

IV. RAZRED: Ana Bonaca – TREĆE MJESTO

Ivan Sekulić – ČETVRTO MJESTO

Mentor: Damir Skok, prof.

KEMIJA

II. RAZRED: Ana Babić – DEVETO MJESTO

III. RAZRED: Željka Peršurić – TREĆE MJESTO

VJERONAUK

Ekipu su činili: Marino Martinčević, Marina Radin, Toni Brečević, Dejan Martić i zauzeli TREĆE MJESTO.

Mentorica: s.Branka Matika

KOŠARKA– djevojke

Ekipa je zauzela DRUGO MJESTO.

Ekipu su činile: Ivana Plašćević, III. Ek., Adriana Pavković, III. og., Iva Lazarić, III. og., Martina Jelovac, III. jg., Nataša Cvijanović, III. prod., Valentina Seba, III. prod., Nataša Brljafa, III. kom., Jasmina Marinac, III. kom., Maja Ačimović, I. jg., Marina Jovanović, III. og., Sandra Rimanić, III. og. i Leona Dispali, I. og.

Voditelj: Anton Malnar, prof.

STOLNI TENIS – ŽENSKE

Marinela Brčić, II. og. i Višnja Kosić, I. ek – zauzele ČETVRTO MJESTO

Voditelj: Anton Malnar, prof.

MALI NOGOMET – dečki

Dean Turković, IV. kom., Saša Stepančić, IV. polj., Goran Mršić, IV. og., Marijan Ritoša, IV. og., Ante Kalac III. kom., Marko Kepčija, II. ek., Luka Jakovčić, IV. kom., Marjan Dželalija, IV. kom., Marko Jurić, III. Ek., Ecijan Štifanić, III. ek., Davor Brečević, IV. ek., Sandi Momić, IV. polj.

Ekipa je zauzela DRUGO MJESTO

Voditelj: Anton Malnar, prof.

RUKOMET – dečki

Ekipa je zauzela PRVO MJESTO.

Vedran Mataija, III. ek, Matija Rađaković, I. ek, Saša Krajinović, I. kom., Ivan Drakulić, IV. ek, Mario Galijot, II. kom., Dean Turković, IV. kom., Kristijan Sliško, III. prod., Ivan Gogala, II. kom., Goran Gorenac, II. prod., Marko Ćosić, II. kom., Damir Šehić, II. og., Ante Ðidara, II. ek., Marko Rudonjić, III. polj.

Na Međužupanijskom natjecanju u Karlovcu ista ekipa je zauzela PRVO MJESTO i upućena je na DRŽAVNO NATJECANJE.

Voditelj: Anton Malnar, prof.

Na Međužupanijskom natjecanju u debati u Delnicama sudjelovale su: Merima Ibrić, Marina Olujić i Ana Jelušić – rezultat 1: 3 ( s obzirom na početničko iskustvo u debati ovo je dobar rezultat).

Voditeljca kluba: Branka Kalčić, prof.

Galerija slika uz članak

Print Friendly, PDF & Email