Rukometašice ŽRK Poreč upisale su još jedan poraz u proljetnom dijelu prvenstva, kadetkinje pobijedile

IMG-20190323-WA0012
24.03.2019. 23:40; ; Početna / Sport i rekreacija / Rukometašice ŽRK Poreč upisale su još jedan poraz u proljetnom dijelu prvenstva, kadetkinje pobijedile

U 16. kolu 3. HRL zapad gostovale su u Puli kod RK Arene i ponovile već viđenu igru u ovom dijelu prvenstva, dobru igru, zalaganje i pozitivan rezultat u prvom poluvremenu, dobar nastavak u drugom poluvremenu i onda pad u igri i koncentraciji, sve kao posljedica fizičke nepripremljenosti i taktičkog neiskustva u utakmicama ranga ove lige.

1. kolo HRLŽ zapad

RK Arena Pula – ŽRK Poreč  29:25 (12:16)

Dom sportova “Mate Parlov”
Gledatelja: 50

RK Arena Pula: Leverić, Jukan 6, Marić, Milas 8, Trifković, Špada, Bonić 2, Kaja 2, Rovis 3, Petrović 1, Karin, Raspudić 7.

ŽRK Poreč: Šolar, Đurišević, N. Matošević, S. Matošević, Brajković 6, Mandić 6, Ivančić 3, Picco 5, Cvek 3, Hrlić 1, Hutinski, Prgić, Kos 1.

Trener: Goran Rajković

Sedmerci: Poreč 3/1, Arena 8/7
Isključenja: Poreč 16, Arena 4 minuta.

Rukometašice mlađih kadetkinja ŽRK Poreč u sportskoj dvorani ¨Veli Jože¨ odigrale su prijateljsku utakmicu protiv ostatka “Selekcije Istre” u sklopu priprema za međuregionalno takmičenje selekcija, koje će se održati u Đurđevcu od 6-7. 04. 2019.

Uz odličnu igru i zalaganje uspjele su ostvariti uvjerljivu i zasluženu pobjedu.

ŽRK Poreč – Selekcija Istre (ostatak)  22:18 (11:8)