Rukometaši Poreča upisali i četvrtu pobjedu u nizu

30.10.2011. 00:00; ; Početna / Sport i rekreacija / Rukometaši Poreča upisali i četvrtu pobjedu u nizu

Pala je i Siscia!.U rukometnoj utakmici kakvu u dosadašnjem tijeku prvenstva fanovi rukometnog kluba Poreč nisu vidjeli, Porečani su upisali i četvrtu pobjedu u nizu, isprativši goste u Sisak s 32 ‘laka komada’ u njihovoj mreži.

Očekivao se dobar rukomet u derbi susretu 8. kola Premijer lige no viđeno na parketu ‘Velog Jože’ nisu sanjali ni najveći optimisti i ‘drukeri’ kluba.

Prava, ‘fajterska’, čvrsta utakmica, ne s grubim prekršajima koju konstataciju potvrđuje i samo 12 minuta igrača manje na terenu tijekom 60 minuta trajanja utakmice za obje momčadi, oduševila je više od 400 gledatelja. Čak osam igrača Poreča upisalo se u listu strijelaca, ravnomjerno ponijevši teret utakmice, što je i presudilo u držanju visokog ritma utakmice koja je završila s četiri pogotka ‘plusa’ za Poreč, 32:28 (15:13).

Dvorana Veli Jože. Gledatelja 450. Suci: M.Gubica (Petrijevci), B. Milošević (Osijek).

POREČ: Prelac, Galijot 1, Vujić 6, Čužić 4, Šimičić, Žužić, Sladoljev (9+2), Gavranović 5, Petrić 1, Gudić 3, Tomaić, Topić, Rađaković, Thoss, Gruičić 5, Milićević 7.

SISCIA: Vladušić, Bijeliš 2, Jurjević 3, Ivanković 1, Buljubašić 1, Balić, Žarković, Raić 5, Baltić 8, Kvesić ( 7+0), Nuić 5, Čutura 2, Kobetić 1, Palaić (3).

Sedmerci: Poreč 2(1), Siscia 8 (6). Isključenja: Poreč 4, Siscia 8 minuta. (iPress)