Rukomet: VARTEKS DI CAPRIO – POREČ 30 : 29 (13:13)

22.09.2007. 00:00; ; Početna / Sport i rekreacija / Rukomet: VARTEKS DI CAPRIO – POREČ 30 : 29 (13:13)

Početak utakmice najavljivao je kako će se utakmica odvijati, početno vodstvo domaćih, Poreč uvijek sustiže, a bilo je 6:4, pa 10:7. Čak su poslije nerješenog rezultata 10:10, gosti poveli 11:13, no ipak domaći dovode poluvrijme u "egal".

Drugo poluvrijeme ponovno domaći bolje počinju vode jedan razlike, no tada gosti vode sredinom poluvremena sa 18:20. Tada domaći uspijevaju sustići vodstvo gostiju, te ponovno prelaze u vodstvo 21:20 i tu razliku održavaju, sve do ponovnog nerješenog rezultata 26:26.

Poreč ponovno vodi sa 25:26, no tada domaći igrači serijom golova odlaze na nedostižnih 29:26, te do kraja utakmice uz sva nastojanja gostiju, domaći uspijevaju pobijediti minimalnom razlikom 30:29.

Domaći igrač Alen Melnjak sa 11(5) golova bio je prava enigma za obranu Poreča, dok se kod gostiju istakao Irfan Kovač sa 6(2) golova.