Rukomet: Porečani teško do pobjede

07.04.2010. 00:00; ; Početna / Sport i rekreacija / Rukomet: Porečani teško do pobjede

Premda su očekivanja rukometaša «Poreča» i bila da će im «Metković» biti vrlo nezgodan suparnik, domaćini su teže od očekivanja došli do treće uzastopne, 14 ukupne, odnosno najteže ovosezonske domaće pobjede (27:26), za koju su se mučili do zadnjeg zvuka sirene.

Naime, Metkovčani su u zadnjoj minuti imali u rukama napad, ali je njihovom najboljem strijelcu na susretu Domagoju Sršenu najbolji pojedinac iz redova domaćina na večerašnjem susretu, vratar Ajdin Gračić 30-ak sekundi do kraja obranio pokušaj za poravnanje i bodovi su ipak na kraju ostali u Poreču.

Dvorana SRC «Veli Jože» Poreč. Gledatelja 300. Suci: Dražen Gladović i Goran Volenik (oba Virovitica).

POREČ: Gračić (13+1), Jablan (2+0), Prelac, Mataija 3 (1), Galijot 3, Vujić 4, Čorić, Turković 4, Begzić 2, Ivančev 1, Rađaković 7 (4), Thoss, Radošić, Perhat, Gudić 3.

METKOVIĆ: Pušić (8+2), Crnčević (2+0), Ilić 1, Vučković 2, Sabljić 3, Kolovrat 3, D. Sršen 7 (1), Vidović 3, Paponja 4 (2), I. Sršen, Jurković, Brozović 3.

Sedmerci: Poreč 7 (5), Metković 4 (3). Isključenja: Poreč 10, Metković 12 minuta.