Rukomet: Poreč remizirao s Goricom

05.12.2010. 00:00; ; Početna / Sport i rekreacija / Rukomet: Poreč remizirao s Goricom

Rukometaši Poreča su teškom mukom došli do novog boda u 13. kolu Premijer lige. Porečani su u dvorani Veli Jože ugostili Goricu, susjede sa prvenstvene ljestvice i uspjeli su osvojiti bod u utakmici u kojoj su gosti vodili gotovo cijelu utakmicu.

U izjednačenom prvom poluvremenu igralo se pretežito gol za gol, pri čemu su Porečani stalo hvatali zaostatak. Gosti su u nekoliko navrata uspijevali povesti sa 2 razlike, a u posljednjoj minuti prvog djela prvi put su poveli i sa tri razlike (13:16). S tim se rezultatom  otišlo na odmor.

Nastavak igre nije odnio ništa novo. Domaći su stalno kaskali za gostima. U 46. minuti Porečani dolaze do izjednačenja (23:23) i tada se činilo da će bodovi ostati u Poreču. Međutim gosti se bude i ubrzo je opet +4 za goste. Porečani su sa 4 uzastopna gola od 54. do 57. minute ponovo izjednačili. Gudić u 58. minuti postavlja konačnih 29:29. Do kraja susreta mreže su mirovale i svakome ide po bod.

Mario Galijot i David Miličević su sa po 6 postignutih golova predvodili Porečane, dok je Goričane sa 8 postignutih golova predvodio Adam Seferović. (barkun)