Rukomet: Poreč – Moslavina 30:23

06.02.2011. 00:00; ; Početna / Sport i rekreacija / Rukomet: Poreč – Moslavina 30:23

Na otvaranju drugog dijela sezone rukometaši "Poreča" stigli su do očekivane sigurne pobjede obračunavši se lako s fenjerašem "Moslavinom" koji će svoje bodove spasa u nastavku morati tražiti ne nekim drugim terenima. Razigrani, kvalitetniji Porečani od prve su minute počeli graditi svoju pobjedu i već u ranoj fazi utakmice stvorili prednost koja im je jamčila mirno odrađivanje susret do kraja.

Pitanje pobjednika praktički je bilo zaključeno već u prvom poluvremenu pri kraju kojeg su porečki rukometaši vodili i s osam, a na odmor otišli sa sedam golova prednosti, te su u drugom dijelu samo rutinski održavali stečenu prednost.

Dvorana SRC "Veli Jože". Gledatelja 350. Suci: Josip Cepanec i Ranko Jeftić (oba Varaždin).

POREČ: Sladoljev (21+1), Tomaić (1), Peruško-Markö, Tarabochia 2, Mataija 10 (3), Galijot, Vujić 2, Perhat, Čorić 6, Šimičić, Žužić, Grgić, Gudić 1, Rađaković 1, Thoss 5, Miličević 3.

MOSLAVINA: Krstić (17+0), Venturin, Slakoper, Masnec 4, Brnas 2, Đozo, Mamić, Podvalej 1, Lukes, Barić 3, Bedić 6 (2), Šepak 2, Sertić 1, Slukan 2, Jurić 2, Crnojević.