Rukomet: Poreč – Međimurje 38:25

15.10.2011. 00:00; ; Početna / Sport i rekreacija / Rukomet: Poreč – Međimurje 38:25

Porečani su Čakovčanima utrpali gotovo 40 golova, što najbolje svjedoči da su gostujući vratari bili na pravoj streljani. Protiv nikad lošijih Međimuraca, koji su u Poreč doputovali sa svega 13 igrača, napadački su porečku momčad predvodili Miličević, Gudić i posebno Vujić, trojac koji je zajedno postigao 29 od ukupno 38 golova domaćina.

Od prve minute utakmica je krenula u jednom smjeru, onom porečkih napadača prema nejakoj obrani i vratima Međimurja koje su domaćini nemilosrdno punili. Porečki vratar Tomislav Sladoljev s pet je obrana u prve četiri minute stavio gostima do znanja da zaborave svaku nadu.

Razlika u kvaliteti među suparnicima bila je jednostavno tolika da je samo bilo pitanja s kolikom će razlikom Poreč pobijediti, a njegovi igrači su na koncu granicu od deset golova prednosti prešli u završnih pet minuta i na koncu slavili s najviših "plus 13".

Utakmica 6. kola. Dvorana SRC Veli Jože. Gledatelja 300. Suci: Bosak i Herceg (oba Varaždin).

POREČ: Sladoljev (16+0), Tomaić, Deak, Galijot 2 (1), Vujić 12, Topić, Šimičić 1, Žužić 1, Gavranović 3, Petrić, Gudić 9, Rađaković, Thoss, Gruičić 2, Miličević 8 (3).

MEĐIMURJE: Matučec (3+1), Kovačević (7+1), Marinčević 7, Matić, Mišević 5, Varga 1, Krajner 3, Bratković 2, Škrobar, Martinjak 3, Budiša, Sklepić 1, Petek 3 (2).
Sedmerci: Poreč 6 (4), Međimurje 3 (2). Isključenja: Poreč 12, Međimurje 6 minuta.