Delfin 2024

Rukomet: Poreč – Karlovačka banka 30:31

20.11.2010. 00:00; ; Početna / Sport i rekreacija / Rukomet: Poreč – Karlovačka banka 30:31

Rukometaši Poreča ostali su na koncu za svega gol kratki barem do boda koji su na domaćem parketu u završnom kvartalu utakmice rudarski pokušavali iščupati, ali nisu u tome uspjeli.

Bez obzira na to što su u završnici utakmice Porečani bili nezadovoljni nekim sudačkim odlukama, Karlovačka banka je, valja pošteno priznati, kući odnijela zaslužena dva boda s obzirom na to da se veći dio utakmice predstavila kao bolja, prije svega zrelija momčad koja je znala pronaći put do cilja i koja je sredinom drugog poluvremena u četiri navrata vodila i sa sedam golova razlike.

11. kolo Premijer lige: Poreč – Karlovačka banka 30:31 (12:16). Dvorana SRC "Veli Jože". Gledatelja: 300. Suci: Josip Cepanec (Tomaševec) i Ranko Jeftić (Varaždin).

POREČ: Grd (8+0), Jablan (1), Krajinović 2, Prelac, Mataija 9 (4), Galijot 6 (1), Perhat, Čorić 3, Šimičić, Beganović, Ivančev, Vujić, Rađaković 4 (1), Thoss 4, Topić, Miličević 2.

KARLOVAČKA BANKA: Bilušić (6+2), Glumac, Karić, Benković, Mandalinić 5, Đanković, Obranović 1, Rački 1, Višnić, Smojver 3, Požega 5, Štrucelj 3, Raič 6, Bačić, Batinić 7 (2).

Sedmerci: Poreč 8 (6), Karlovačka banka 3 (2). Isključenja: Poreč 6, Karlovačka banka 10 minuta.