Rukomet: Poreč – EMC Split 33:26

06.11.2010. 00:00; ; Početna / Sport i rekreacija / Rukomet: Poreč – EMC Split 33:26

Da rukometaši Poreča ove sezone neće lako dolaziti do pobjeda bez obzira na to kako se suparnik zvao, najbolji je pokazatelj subotnja utakmica u "Velom Joži" u kojoj su domaćini teže nego što to rezultat govori pobijedili EMC Split, pretposljednji klub lige koji je u do sada deve odigranih kola upisao samo jednu pobjedu.

Na koncu su Porečani upisali najuvjerljiviju pobjedu sezone, koja bi ipak trebala odražavati razliku u kvalitetu između subotnjih suparnika, no Splićani su u igri za krađu barem boda bili više od 50 minuta igre s obzirom na to da je u 53. minuti, kod vodstva domaćina od 25:23, Jerko Matulić promašio sedmerac za svega "minus jedan" gostiju.

Dvorana SRC "Veli Jože". Gledatelja: 300. Suci: Matija Gubica (Petrijevci) i Boris Milošević (Osijek). Poreč – EMC Split 33:26 (11:11)

POREČ: Grd (4+0), Jablan (6+0), Krajinović 1, Prelac, Mataija 5 (1), Galijot 5, Perhat, Čorić 5, Šimičić 1, Radošić, Ivančev 3, Gudić 4, Rađaković 3 (1), Thoss 4, Topić, Miličević 2.

EMC SPLIT: Vukas (10+0), Cvitković, Ilić 1, Radnić 1, Javorčić 2, Slišković 2, Korijenić, H. Žeravica 1, A. Žeravica 4, Varvodić 6, Matulić 8 (3), Božić Pavletić, Milković 1, Galić.

Sedmerci: Poreč 2 (2), EMC Split 4 (3). Isključenja: Poreč 6, EMC Split 6 minuta. Crveni karton: Rađaković (43) – grub prekršaj. (K. KLARIĆ, Glas Istre)