Valfresco Uskrs S

Rukomet: Poreč 2 : Kozala (Rijeka) 40:39

05.12.2004. 00:00; ; Početna / Sport i rekreacija / Rukomet: Poreč 2 : Kozala (Rijeka) 40:39

Karakteristika ove utakmice su općenito bile izuzetno loše obrane i vratari sa obje strane, pa je tako postignuto mnogo golova. U 14 minuti već je postignut čak 21 pogodak, rezultat je bio 11:10, u 16. je 13:10, da bi serijom pogodaka Deana Turkovića porečani otišli na visokih 20:14, a poluvrijeme završili rezultatom 24:16. Čak 50% golova je postigao Dean Turković koji je inače izuzetno loše otvorio utakmicu, u prvih 6 pokušaja – samo je jednom bio precizan.Donekle ga je pratio Vedran Mataija koji je postigao 5 pogodaka, ali je postotak šuta bio stopostotan. U 33. minuti bilježimo prekrasni šesti pogodak Vedrana sa udaljenosti od 30 metara za visokih 26:16; slijedi veliki pad u igri i realizaciji, pa riječani 10 minuta kasnije stižu na 4 koraka od domaćina – 30:26. U 47.minuti novi užitak za publiku, Vedran postiže svoj sedmi pogodak identično sa šestim – novi lob sa 30 metara i visoko vodstvo porečana – 34:26, da bi u 53. minuti prednost porasla na visokih 11 razlike 39:28. Što se nakon toga dešavalo na parketu jednostavno je neopisivo, pa ćemo spomenuti samo da je u preostalih 7 minuta gostujuća ekipa postigla 11, a domaćin samo jedan pogodak i "slavio" sa 40:39.

"Poreč 2" – "Kozala" 40:39 (24:16)

Suci: Predrag Krmek i Emilio Stančić Nadzornik: Ljubomir Peranić – svi iz Rijeke

Marko Rudonjić, Danijel Šimičić, Matija Rađaković 2, Marko Radović, Vedran Mataija 8, Mario Galijot 2, Igor Perhat 4, Davor Turković 4, Ivan Gogala, Dean Turković 15 (3), Kristijan Sliško 4, Marko Šimunić 1, Marko Tomić i Damir Šehić

Klarić, Nježić, Brozović, Žunić 10, Soldo 8, Luketić 5, Babić 3, Matijević, Škrinjar 4, Kačanić, Crnić 9(3), Ðaković, Valić i Glavić