Rukomet: Dubrava – Poreč 26:22

29.05.2011. 00:00; ; Početna / Sport i rekreacija / Rukomet: Dubrava – Poreč 26:22

Rukometaši Poreča poraženi su u posljednjoj ovosezonskoj utakmici Premijer lige, na gostovanju u Dubravi, u susretu koji je izravno odlučivao koji će od dva kluba biti bolje plasiran u završenom prvenstvu. Na kraju je Dubrava pobjedom izborila peto mjesto, a Poreč je pao na sedmo.

Domaćini su sredinom prvog poluvremena u tri navrata imali i najviših pet golova prednosti, koja se do sredine drugog dijela potpuno istopila (17:17). Međutim, sa skromnim kadrom Poreč u završnici nije mogao pratiti ritam Dubrave, s obzirom da je završnih više od deset minuta igrao bez Stefana Vujića i Marka Tarabochije koji su zaradili treće isključenje, a ozlijeđeni Mario Galijot i David Miličević nisu mogli ući u igru. Stoga je trener Vladimir Brčić izuzev vratara za završnih deset minuta igre na raspolaganju imao točno šest igrača.

Čak ni obostrano velik broj isključenja, zbog kojih su čak četiri igrača, po dva s obje strane, završila igru prije isteka 60. minute, nisu posljedica grublje igre, već čudnih sudačkih kriterija.

Dvorana u Dubravi. Gledatelja 100. Suci: Klapež i Pervan (oba Trilj).

DUBRAVA: Totić (14+0), Bošković, Badžek, Cvitanović, Zrakić, Zirdum 5, Vinković 1, Prka, Šokičić, Vida, Zovko 1, Dumenčić 4 (3), Gulsun 2, Horvat 6, Gotovac 5 (4), Vladušić 2.

POREČ: Sladoljev (14+1), Tomaić (5), Tarabochia 5, Mataija 2 (1), Thoss 9, Vujić, Galijot, Čorić 3, Šimičić, Gudić 1, Rađaković 2 (1), Miličević.

Sedmerci: Dubrava 8 (7), Poreč 3 (2). Isključenja: Dubrava 18, Poreč 16 minuta. Treće isključenje: Vujić (47´), Tarabochia (48´), Gulsun (56´), Prka (60´).