Rukomet: Dalmatinci nisu mogli parirati ni do predaha – RK Poreč:RK Marina Kaštela 35 : 25 !

10.11.2013. 23:22; ; Početna / Sport i rekreacija / Rukomet: Dalmatinci nisu mogli parirati ni do predaha – RK Poreč:RK Marina Kaštela 35 : 25 !
2013-11-10_23h19_46

Rukometaši Marina Kaštele neće po lijepom pamtiti izlet u Istru. Večeras su u Poreču prošli kao bosi po trnju, izgubivši od istoimenog domaćina s čak deset golova razlike.

Posljednji put gosti nisu bili u zaostatku u 6. minuti kada je rezultat 2:2. Od te minute Porečani dižu prednost iz minute u minutu, te već na polovici prvog dijela vode 9:6, zabio je Galijot. Do kraja prvog dijela povećali su prednost na plus pet, na odmoru je svijetlilo 17:12.

I u nastavku ista slika na terenu. Dalmatinci nisu imali ni snage, ni znanja da pariraju razigranim domaćinima. U 47. minuti trima uzastopnim golovima Thossa, Čužića i Galijota, Poreč dolazi do nedostižnih 29:20. Do kraja Poreč igra koliko mu je potrebno za uvjerljivu pobjedu te na kraju slavi visoku 35:25 pobjedu.

Igrač susreta bio je Marko Buvinić s čak osam golova u protivničkoj mreži, dok je kod gostiju jedini vrijedan spomena bio Matko Bujas s jednim golom manje na kontu.