Rukomet: Crikvenica – Poreč 35:41 (15:19)

07.10.2006. 00:00; ; Početna / Sport i rekreacija / Rukomet: Crikvenica – Poreč 35:41 (15:19)

U sedmoj minuti svi su ostali šokirani nakon teške ozljede Dalibora Zubičića, koji je nakon što je zadobio frakturu rebara prevezen u KBC Rijeka. Nakon toga uslijedio je potpuni slom Crikvenice. Domaćin je grogiran, nemoćan, a 3-2-1 obrana Poreča pokazala se neprijelaznom. I u nastavku isto takva duboka zona Poreča pokazala se uspješnom i prava enigma za bezvoljnu domaću momčad koja se nije uspjela približiti na manje od četiri gola zaostatka. Gruičić, Matošević, Lovrinović, a posebno izvanredni Turković donijeli su gostima više nego zasluženu pobjedu

Gradska sportska dvorana. Gledatelja: 750. Suci: Lovrić, Petković (oba Zagreb).

CRIKVENICA: Dokmanović (5), Saršon (6+1), Montanari 4, Hibšer 3, Zelić, Zubičić, Jelovac, N. Kosanović 3, Šunjić 2, Prokopić 5, Pezelj, Pejić 3, Sekulić 4, M. Kosanović 11 (9).

POREČ: Totić (12+1), Borotić, Šikonjić, Petrić 1, Veselinov 6, Matošević 7, Lovrinović 5, Turković 12 (3), Popović (1), Rađaković 2, Šporčić 1, Milinković, Gorenac 1, Gruičić 6.

Sedmerci: Crikvenica 10 (9), Poreč 4 (3). Isključenja: Crikvenica 12, Poreč 10 minuta.