RITMIČKA GIMNASTIKA: Porečanke U Beogradu i Brnu

18.05.2012. 00:00; ; Početna / Sport i rekreacija / RITMIČKA GIMNASTIKA: Porečanke U Beogradu i Brnu

Pored nastupa na šestom Gazela kupu u Puli, vježbačice Kluba ritmičko-sportske gimnastike Poreč u posljednja su dva tjedna nastupile na još dva međunarodna tumira, u Beogradu i Bmu. U Srbiji je u konkurenciji ritmičarki iz sedam zemalja briljirala juniorka Anja Ostojić koja je ukupno osvojila brončanu medalju, te dvije medalje u vježbi s rekvizitima, srebmu u vježbi s loptom i brončanu u vježbi s obručem. Kadetkinja Karla Vukoja se okitila brončanim odličjem u vježbi s čunjevima.
U Češkoj je juniorka Laura Božić u višeboju bila četvrta (druga s loptom, treća s čunjevima i peta s obručem i trakom), dok je također juniorka Ana Vukoja osvojila zlato u vježbi s loptom i broncu u vježbi s trakom.
Kadetkinja Lara Knapić zauzela je četvrto mjesto u vježbi s obručem i sedmo u vježbi s čunjevima, a njena vršnjakinja Karla Vukoja deveto mjesto s oba rekvizita.

U subotu i nedjelju ritmičarke očekuje pojedinačno i ekipno prvenstvo Hrvatske u Zagrebu.