Ritmičke gimnastičarke KREG Galatea odlično nastupile u Budimpešti

image1
08.03.2023. 09:54; ; Početna / Sport i rekreacija / Ritmičke gimnastičarke KREG Galatea odlično nastupile u Budimpešti

1. ožujka u Budimpešti je održan Međunarodni turnir u ritmičkoj gimnastici. U jakoj konkurenciji nastupile su i članice KREG Galatea (Funtana-Vrsar).

U kategoriji A juniorka Iana Benčić osvojila je 1. mjesto u višeboju, u vježbama s obručem i čunjevima i 2. mjesto s loptom.
Seniorka Ivana Kraljević u kategoriji A ukupno je osvojila brončanu medalju i srebrnu u vježbi s loptom.

Kategoriju B predstavili su tri gimnastičarke:

• – juniorka Gita Jakus koja je osvojila srebrnu medalju u višeboju, u vježbi s obručem i loptom;
  • – juniorka Lea Klaić koja je osvojila brončanu medalju u višeboju, u vježbi s obručem i loptom;
  • – seniorka Jelena Kraljević osvojila je brončanu medalju u višeboju, u vježbi s obručem i loptom.

Sljedeće natjecanje CRO GYM Lige održati će se već 11.03.2023. u Zagrebu.