Ritmičarke iz Funtane i Vrsara osvojile medalje na međunarodnom turniru u Udinama

IMG_0401
09.10.2018. 10:25; ; Početna / Novosti / Okolne općine / Ritmičarke iz Funtane i Vrsara osvojile medalje na međunarodnom turniru u Udinama

Od 6-7.10.2018. u Udinama je održan vrlo jaki međunarodni turnir u Ritmičkoj gimnastici uz učešće predstavnica desetak država.

Neke od njih su značajne u svijetu ritmičke gimnastike, osvajačice medalja na Svjetskim i Europskim prvenstvima.

Na turniru su sudjelovale i članice KREG Galatea (Funtana-Vrsar) i to  Ivetić Nikol, Čehić Sofia, Kovačić Pia, Čehić Tereza, Bernobić Francesca i Rakovac Viktorija.

Sve su ostvarile zapažen nastup, a posebno ističemo osvajačice medalja:

1. mjesto u višeboju, u vježbi s vijačom i u vježbi bez rekvizita u najmlađoj kategoriji osvojila je Viktorija Rakovac;
U vježbi s trakom u kategoriji mlađe kadetkinje 1. mjesto – Bernobić Francesca;
U kategoriji kadetkinja u vježbi s vijačom pobjedila je Pia Kovačić, a u kategoriji juniorki 3 mjesto osvojila je Nikol Ivetić u vježbama s obručem i loptom.

Članice kluba spremaju se za nastup na skorašnjim turnirima koji će se održati u Luxemburgu i Budimpešti.