RITMIČARKE

18.10.2004. 00:00; ; Početna / Novosti / RITMIČARKE

REZULTATI 6. MEÐUNARODNOG TURNIRA U RITMIČKOJ GIMNASTICI

16. 10. U INTER SPORTU, ZELENA LAGUNA,U ORGANIZACIJI „KRSG“ POREČ, ODRŽAO SE 6. MEÐUNARODNI TURNIR U RITMIČKOJ GIMNASTICI.

NASTUPILO JE 60-tak TAKMIČARKI IZ 5 ZEMALJA I 11 KLUBOVA.

U „B“ programu porečke takmičarke osvojile su ove rezultate; u kategoriji

Mlađih kadetkinja 1. mj. i zlatnu medalju, osvojila je Hasanagić Lejla; 3.mj.osvojila je Hasanagić Hana.

Kadetkinje B program, 1. mj. i zlatno odličje osvojila je novigrađanka Jugovac Carla Roberta.

Juniorke B program, 2. mj. i srebrno odličje osvojila je Perćić Tanita, a brončanu medalju odnijela je Popović Glorija.

U A programu, naše Porečanke ponijele su zavidne rezultate. U kategoriji Mlađih kadetkinja i 8 takmičarki, Banko Matea osvojila je 1. mj. i zlatnu medalju.

U Kadetkinjama medalje su odnijele jake mađarice(1.i 2.mj.) *eška,3.mj. a naša Vranjković Ivna 4.mj. u konkurenciji 10 takmičarki

U najtežoj kategoriji, Juniorki i 10 takmičarki, Radovan Anja osvojila je 7.mj. a Orepić Petra ponovila je svoj uspjeh iz Budimpešte i osvojila 1.mj.i zlatno odličje.

Zahvalili bi svima koji su nesebično pomogli da naš klub uspješno organizira i ugosti brojne goste koji su učestvovali na ovom turniru i tako pokazali naš Poreč u najljepšem svijetlu, kao dobrog domaćina. HVALA SVIMA