Raspoloženi Buježi napunili mrežu novaka u ligi

24.08.2014. 11:05; ; Početna / Sport i rekreacija / Raspoloženi Buježi napunili mrežu novaka u ligi
2014-08-24_11h03_10

Zbog „potopa“ terena u Funtani novak je generalku, prije kup-susreta u nadolazeću srijedu i premijernog subotnjeg prvenstvenog sraza protiv „Kiraca“, odigrao sa starosjediocem u ligi, na njegovom pomoćnom terenu u Bujama.

Domaći su, odmah na početku, pokazali tko je „stariji“. U 5. minuti lopta upućena iz kornera odbija se ponovno do Horvata na lijevi bok, ovaj zavrće u sredinu, a Uzelac glavom, sa samo pet metara, pored skamenjene funtanjanske obrane, podmeće glavu i trese Denićevu mrežu.

Samo pet minuta nakon toga Šoškić odlično prolazi po lijevom boku, šutira i pogađa bližu vratnicu, od koje se lopta odbija ravno na nogu Pavloviča, koji je zahvaća u punom trku na deset metara i posprema u gostujuću mrežu.

Gosti prvi put ozbiljnije prijete u 40. kad Milocani vješto „skraćuje kut“ i odbija u korner udarac Fedotova kojeg je, u situaciju „oči u oči“, majstorski „izbacio“ Žiković. U zadnjoj minuti prvog dijela ponovno je na sceni Šoškić, no njegov udarac, s ruba šesnaesterca, odlazi tik pored Denićeve vratnice.

Šoškić s desnog boka asistira i u 55. ali njegov odličan ubačaj ne kapitalizira mlađahni Čavarović, čiji udarac sa sedam-osam metara odlazi preko gostujuće grede. Deset minuta prije kraja točku na „i“ stavlja Trevižan „bombom“ pod samu Denićevu gredu, s preko 30 metara.