Prva liga odbojkašica: Marina Kaštela – Poreč 2:3

10.02.2013. 00:00; ; Početna / Sport i rekreacija / Prva liga odbojkašica: Marina Kaštela – Poreč 2:3

Odbojkašice Poreča završile su prvu fazu lige sa svim gostujućim pobjedama. Nakon svih pet igranih setova, više od dva sata igre i velike borbe s uvijek neugodnom domaćom ekipom, Porečanke su prvi put slavile kod Marine Kaštela i tako prvu fazu lige okončale bez gostujućeg poraza. Čak četiri seta koja su završila sa svega dva poena razlike najbolje svjedoče o kakvoj se borbi u Kašteli radilo, no u onom najvažnijem, petom setu porečke su odbojkašice smogle snage, bile prave u njegovoj završnici i odnijele pobjedu kući.

Marina Kaštela – Poreč 2:3 (25:23, 19:25, 26:24, 23:25, 17:19).

Gradska dvorana. Gledatelja 200. Suci: Juravić i Maričić (oboje Zadar).

MARINA KAŠTELA: Todorović, Bosić, Šiško, Vidović, Jozić, Žunić, Čizmić, Bešelović, A. Jurić, Čurak, Ulikić, V. Jurić,

POREČ: Pahović, Zahirović, Sumić, Brletić, Miloš, Mostahinić, Šaini, Rupčić, Musić, Žužić, Novosel.