PRVA A LIGA ODBOJKAŠICA: Poreč – Marina Kaštela 1:3

10.03.2012. 00:00; ; Početna / Sport i rekreacija / PRVA A LIGA ODBOJKAŠICA: Poreč – Marina Kaštela 1:3

Razlog zašto su u utakmici s Marinom Kaštelom ostale bez ijednog boda odbojkašice Poreča prvenstveno trebaju tražiti u prva dva seta koja su odigrale neprepoznatljivo. Vrlo dobra ekipa Marine Kaštele nije teško, za oko 45 minuta igre, stigla do sigurnog vodstva od 2:0. Porečanke su na ulasku u samu završnicu dohvatile rezultatski egal (21:21), no gošće su ipak stigle do tri meč-loptu, zadnju pri vodstvu 25:24. No, Porečanke se nisu predavale te su poenom Novosel, potom i s dva bloka, prvo Žužić i Mostahinić, te Žužić i Novosel stigle do zasluženog seta. Četvrti set bio je prava poslastica za publiku i ponovno s nekoliko izmjena u vodstvu Poreč je imao čak tri set-lopte, zadnju pri rezultatu 28:27. No, igračice Marina Kaštele su se u igri živaca pokazale smirenijima. Prvo su blokirale napad Laure Miloš, potom je poentirala Balić i na koncu je napad Laure Miloš završio u autu za slavlje gošći.

Dvorana SRC Veli Jože. Gledatelja 150. Suci: Rajković i Niessner (oba Rijeka).

POREČ: Pahović, Zahirović (L), Novosel, Brletić, L. Miloš, Mostahinić, Šaini, K. Miloš, Žužić, Musić.

MARINA KAŠTELA: Balić, V. Jurić, Batinić, Anđelić, Runjić, Žunić, Stanović, T. Jurić, Pavlov (L), Vukić, Vidović.