PRVA A LIGA ODBOJKAŠICA – Marsonia – Poreč 0:3

18.03.2012. 00:00; ; Početna / Sport i rekreacija / PRVA A LIGA ODBOJKAŠICA – Marsonia – Poreč 0:3

Kako bi uštedjela troškove i sebi i Poreču, Marsonia, koja je dan ranije igrala u Puli s OTP bankom, pristala je ostati cijeli vikend u Istri i zaostalu utakmicu 18. kola, u kojoj je porečkim odbojkašicama trebala biti domaćin u Slavonskom Brodu, odigrati u dvorani Veli Jože u kojoj je formalno bila domaćin. No, promjena domaćinstva nije utjecala na konačan rezultat susreta koji bi Porečanke, sigurni smo, dobile i da se igralo u Slavoniji.

Ovako su kao gošće u svojoj dvorani, u "obračunu" koji je počeo točno u podne, za svega 53 minute igre upisale najuvjerljiviju pobjedu sezone. Marsonia se, čvrsto zakovana za začelje prvenstvene ljestvice, bez osvojenog seta, naravno odavno oprostila od Prve A lige, čemu svjedoči i činjenica da je u Istru doputovalo i dvije utakmice odigralo svega sedam Brođanki. (K. KLARIĆ, Glas Istre)

Poreč. Dvorana SRC Veli Jože. Marsonia – Poreč 0:3 (16:25, 8:25, 8:25). Gledatelja 100. Suci: Ruba (Pula) i Poropat (Rovinj).

MARSONIA: Kovač, Jelavić, Radojčić, Marić, Čutura, Velikanović, Tekić.
POREČ: Marković, Novosel, Zahirović (L), Sumić, Brletić, L. Miloš, Mostahinić, Burilo, Šaini, K. Miloš, Žužić, Musić (L).