Protekla dva vikenda Porečke gimnastičarke uspješno su se natjecale na dva velika međunarodna turnira

26.04.2017. 18:49; ; Početna / Sport i rekreacija / Protekla dva vikenda Porečke gimnastičarke uspješno su se natjecale na dva velika međunarodna turnira
EMILY, PETRA,NOLA,LARA
Uskrsni vikend su bile u Ljubljani na 30. MTM turniru  gdje se u dva dana natjecalo oko 170 gimnastičarki iz 16 država.
Uspješnije su bile natjecateljice B programa pa su tako juniorka Emily Knapić i seniorka Lara Knapić osvojile 3. mjesta u vježbama sa obruče, te ukupno 4. mjesto, dok je Nola Božić osvojila 7. mjesto.
U A programu Gresa Ramadani osvojila je 6. mjesto u kategoriji baby, Petra Belević 9. mjesto u kategoriji children, te Laura Božić 10. mjesto u vježbama sa obručem, loptom i čunjevima u seniorskoj kategoriji.
Već idućeg vikenda natjecateljice A programa otputovale su na međunarodni  Spring cup u Brno gdje su zabriljirale.
Najmlađa Gresa Ramadani osvojila je 3. mjesto u vježbi bez rekvizita u kategoriji baby.  Petra Belević osvojila je ukupno 2. mjesto, 1. mjesto u vježbi bez rekvizita, te 2. mjesto u vježbi sa obručem u kategoriji mlađih kadetkinja. a seniorka Laura Božić osvojila je ukupno 2. mjesto, 1. mjesto u vježbi sa obručem, te 2. mjesto u vježbama sa loptom i čunjevima.
Idrućeg vikenda Petra i Laura putuju u Zagreb na Višebojsko prvenstvo Hrvatske u A programu.