Grmali

Prošle nedjelje Vaterpolo klub Poreč organizirao obiteljski dan

Vije14474-20785
16.09.2024. 14:29; ; Početna / Sport i rekreacija / Prošle nedjelje Vaterpolo klub Poreč organizirao obiteljski dan

Vaterpolo klub Poreč prošle je nedjelje, zatvarajući ciklus treninga i mnogobrojnih ljetnih utakmica, organizirao obiteljski dan članova kluba, uprave i roditelja.
Pozivu na Gradsko kupalište su se odazvali gotovo svi igrači i njihovi roditelji. U ime VK Poreč, član Uprave Robert Velenik pozvao je prisutne da se minutom šutnje i paljenjem lampaša svi skupa prisjete osnivača Vaterpolo kluba Poreč, dugogodišnjeg trenera i sportskog djelatnika Valentina Lina Babića kojemu je klub u neposrednoj blizini kupališta izradio mural.

U sklopu druženja odigrana je utakmica između igrača i roditelja. Nakon dva poluvremena, pobjednici su s golom razlike bili igrači i igračice VK Poreč s rezultatom 14 prema 13. No cilj je bio druženje i zabava, a roditelji su iz prve ruke osjetili kako je to biti vaterpolist „u terenu“.

Nakon utakmice, igrači i igračice kluba dobili su od Uprave zahvalnicu za aktivnosti u klubu, fotografiju i privjesak. Uprava kluba je iskoristila ovu prigodu da upozna roditelje s rezultatima ljetnih priprema, te najavila buduće aktivnosti kluba od kojih je potrebno izdvojiti dodatan trening u dvorani. Isto tako dogovoreni su sistematski pregledi svih igrača i igračica i zimske pripremne utakmice s lokalnim klubovima.

Klub namjerava tijekom zime nabaviti novu opremu za sve igrače i igračice te dodatno educirati trenera. Druženje je nastavljeno do sumraka uz pizzu, degustaciju kolača roditelja  i dobro raspoloženje.

Vaterpolo klub Poreč poziva djecu plivače da se pridruže treninzima. Dodatne informacije na broj telefona: 091 892 58 25 ili e-maila kluba: [email protected]. Zapratiti nas možete i putem Fejsa: https://www.facebook.com/vaterpoloporec/