NEWS

Program proslave blagdana Sv. Maura

12.11.2004. 00:00; ; Početna / Novosti / Program proslave blagdana Sv. Maura

Četvrtak, 18.11.

18.00 Zajednica Talijana

– «Ex tempore» – učenici talijanske osnovne škole

19.00 Istarska Sabornica

– Traganje: multimedijska izložba ne(o)stvar(e)nog autorice Jane Žufić

19.00 Hotel Diamant

– 40. Obljetnica ugostiteljske škole «Anton Štifanić»

– Predstavljanje Godišnjaka Škole

– Predstavljanje vinara i proizvođača pršuta i sira Istarske županije

Petak, 19.11.

09.00. Ugostiteljska škola» Anton Štifanić»

– Otkrivanje spomen-ploče Antonu Štifaniću i izložba fotografija i dokumenata o povijesti škole

10.00 Kazališna dvorana Pučkog otvorenog učilišta

– Svečana sjednica povodom 40. obljetnice ugostiteljske škole «Anton Štifanić»

19.00 Salon Zavičajnog muzeja Poreštine

– Predavanje: «Svakodnevni život Poreštine u prapovijesno doba» – Davor Munda, dipl. arheolog

– Svečana dodjela Nagrade Sv. Maura

20.00 MMC «Atelier I»

– Otvaranje izložbe grafika – «Intro» – autorica Dea Curić

Subota, 20.11.

Cjelodnevna pučka gastro fešta na gradskoj rivi

3. FESTIVAL OD PALENTE

Nastupaju:

– Baredinasauri Teraphia Band

– Big Band

– Borsalino

-Humanitarna akcija «Jasminka – jedno srce za život»

10.00 Zajednica talijana

– Turnir u briškuli i trešete

11.00 Mala dvorana Pučkog otvorenog učilišta

– Promocija knjige «Povratak 1354-1934-2004»

19.30 Hotel Diamant

– 7. humanitarni bal Lions cluba – Poreč

20.00 Zajednica talijana

– Koncert – Sergio Preden «Gato»

21.00 MMC «Atelier I»

– Electric Grooves – DJ. Dobrila i gosti

Nedjelja, 21.11.

Cjelodnevna pučka gastro fešta na gradskoj rivi

3. FESTIVAL OD PALENTE

Nastupaju:

– Porečki Delfini

– Baredinasauri Teraphia Band

– Etaloni

– Humanitarna akcija «Jasminka – jedno srce za život»

8.00 Akvatorij grada Poreča

– 9. međunarodni kup Sv. Mauro u sportskom ribolovu na moru iz usidrene brodice

08.00 Gradska riva

– Demonstracija ribolova sa obale – juniori

09.00 Boćarska dvorana «Veli Jože»

– Međunarodni boćarski turnir «Sveti Mauro»

11.00 Eufrazijeva Bazilika

– Svečana euharistija

13.30 Gradska riva

– Vaganje i izrada plasmana 9.kupa Sv. Mauro

18.00 Eufrazijeva Bazilika

– Svečana euharistija

20.00 MMC «Atelier I»

– Cabaret: Roberta Razzi i DJ E. Music Shakes

Print Friendly, PDF & Email
Ljekarna