Premijer liga rukometaša: Gorica – Poreč 21:26

16.12.2012. 00:00; ; Početna / Sport i rekreacija / Premijer liga rukometaša: Gorica – Poreč 21:26

Gostujućom pobjedom u Gorici rukometaši Poreča okončali su jesensku polusezonu učinkom kojim mogu biti zadovoljni. Od prve minute utakmice s Goricom Porečani su preuzeli kontrolu igre i rezultata u svoje ruke, te dostigli sredinom prvog poluvremena u dva navrata i šest golova prednosti (9:3, 10:4).

U samoj su završnici Porečani zatvorili sve prilaze svojim vratima i više suparniku nisu dozvolili da poentira, dok su sami zabili pet golova i na kraju slavili sigurnu pobjedu.

U redovima Poreča ovom su se prigodom istakli vratar Tomislav Sladoljev s 13 obrana od kojih čak tri "skinuta" sedmerca, te graditelj igre Rudolf Čužić s realizacijom pet od šest. No, zabrinjava ozljeda najboljeg strijelca lige Stefana Vujića koji je desetak minuta prije kraja iskrenuo skočni zglob, pa tek treba utvrditi težinu te ozljede.

Utakmica 15. kola Premijer lige rukometaša. Dvorana Srednjih škola. Gledatelja 200. Suci: Bosak i Herceg (oba Varaždin).

GORICA: Dijanić (10+1), E. Petrić (2+0), Lončar, Ceković, Matijević, Ferenčina 4 (1), Laljek 2, Vozab 6, Senta 1, Bonić 5, Matanović, Karlović 1, Debeljak, Krstanović, Turan 2.

POREČ: Sladoljev (10+3), Cvitković (2), Ćosić 1, Vujić 8 (1), Thoss 4, Čorić 1, Vozila, D. Petrić, Rađaković, Gruičić 1, Buvinić 3, Miličević 3, Čužić 5 (2).

Sedmerci: Gorica 5 (1), Poreč 4 (3). Isključenja: Gorica 4, Poreč 8 minuta.