PREMIJER LIGA RUKOMETAŠA: Bjelovar – Poreč 30:20

04.02.2012. 00:00; ; Početna / Sport i rekreacija / PREMIJER LIGA RUKOMETAŠA: Bjelovar – Poreč 30:20

Rukometaši Poreča pogriješili su na startu drugog dijela sezone, doživjevši vrlo uvjerljiv poraz na gostovanju u Bjelovaru, najuvjerljiviji u povijesti nadmetanja s istoimenim domaćinom. No, u nastavku sezone imati još prigoda za popravni i ako se ovako uvjerljiv poraz morao dogoditi, onda je bolje da je stigao na samom početku drugog dijela prvenstva kao najbolje upozorenje igračima da nema spavanja na lovorikama uspješne jesenske serije nepobjedivosti koja je trajala devet utakmica. (K. K., Glas Istre)

Bjelovar. Utakmica 16. kola: Bjelovar – Poreč 30:20 (19:10). Sportska dvorana. Suci: Gladović i Volenik (oba Virovitica).

BJELOVAR: Grgić (12+0), Grkinić (4+1), Karabatić, Iv. Gašparović, Tandara, Horvat 6, Kontrec 3, Mraz 1, Merhar 3, Ig. Gašparović 1, Šarić 4 (2), Đuričin 7 (2), Herman 1, Fiala 2, Đurković 2.
POREČ:
Sladoljev (12+1),Tomaić (1), Čužić,Deak 2, Galijot 4 (1),Vujić 4, Prelac 1, Čorić, Gavranović 1,Petrić, Rađaković 4 (2), Thoss 3, Gruičić 1.
Sedmerci:
Bjelovar 6 (4), Poreč 5 (3). Isključenja: Bjelovar 6, Poreč 18 minuta. Treće isključenje: Čužić (34´). Crveni karton: Petrić (37´).