PREMIJER HMRL/POREČ: RK Poreč-RK Marina Kaštela 35:29 (20:12)

15.02.2015. 00:25; ; Početna / Sport i rekreacija / PREMIJER HMRL/POREČ: RK Poreč-RK Marina Kaštela 35:29 (20:12)
2015-02-15_00h23_57

Superiornom igrom od početka do kraja rukometaši Poreča osvojili su prve proljetne bodove, svladavši skromnu momčad Marina Kaštele. Pitanje pobjednika praktički je bilo riješeno već u trećoj minuti kad su domaći preko Mataije stekli početnih 3:0. Već tad se vidjelo da je samo pitanje s koliko će razlike slaviti domaća momčad.

Prvi put je Porečane na +5 odveo Huljina u 11. minuti, bilo je 9:4. Nakon toga prednost domaćih rasla je iz minute u minutu, a najveća je zabilježena prvi put u predzadnjoj minuti kad je bilo 19:11. Do odmora još pogađaju Tukić i Kobetić pa se u svlačionice se otišlo pri 20:12.

U nastavku Ilić je pružio priliku svim igračima, a nije pogodio samo onaj tko nije htio. U opuštenoj igri, gdje su jedni i drugi samo čekali zadnji zvuk sirene, gosti su, ponajviše zahvaljujući odličnom Markoti, uspjeli poraz učiniti nešto podnošljivijim. No, dalje od toga nisu mogli jer su domaći stalno kontrolirali igru i rezultat.