PREMIJER HMRL-LP/NAŠICE: RK Nexe-RK Poreč 35:29 (20:18)

31.05.2015. 08:57; ; Početna / Sport i rekreacija / PREMIJER HMRL-LP/NAŠICE: RK Nexe-RK Poreč 35:29 (20:18)
2015-05-31_08h55_45

Našićanski Nexe je ponovno utakmicu protiv premijerligaša dobio zbog veće mogućnosti rotacije što prevagu donese u drugom dijelu kada je odlučen i današnji susret „cementaša“ i Poreča.

Kroz cijeli prvi dio igralo se tijesnog rezultata. U desetoj je 10:10, u 18. 11:11, a nakon toga domaći bježe na dva pogotka prednosti koje drže do predaha.

I onda u nastavku na parket je izašla žustrije momčad Zdenka Kordija i već do 36. minute „odjurila“ na 24:18 i više povratka nije bilo za Porečane koji najbliže stigli do 27:24, ali dalje nisu mogli.

Kod domaćih od ostalih bolji maksimalni Mirko Herceg s pet pogodaka i Perica Lelić sa deset obrana dok je goste predvodio Srećko Jerković sa devet pogodaka.