Pregršt uzbuđenja  za sve natjecatelje stolnoteniskog kluba iz Vrsara

thumbnail 6
05.03.2023. 22:36; ; Početna / Sport i rekreacija / Pregršt uzbuđenja  za sve natjecatelje stolnoteniskog kluba iz Vrsara

U vikendu iza nas pregršt uzbuđenja  za sve natjecatelje stolnoteniskog kluba iz Vrsara.
Prvo su počeli kadeti u 1.županijskoj ligi. Odigrali su susret protiv “Val Sharka” iz Fažane i zabilježili poraz 4:0.
Igrali su Prekalj, Sirotić i Pulić.

U subotu su seniorke igrale dvostruko, 10. kolo Superlige. Protiv Varaždina su izgubile 3:1 i također od ekipe Tisa U Zagrebu 3:0.
Igrale su Rioža, Fajmut, Jurčević i Smailji.

Seniori su u sastavu Kovačev, Grujović i Banjac igrali šesnaestinu finala Hrvatskog kupa u Zgrebu i pobijedili ekipu Ritma 3:0.
Slijedi susret u Vrsaru protiv Zaboka.
Seniori su također i u 2.Hrvatskoj ligi ostvarili pobjedu, u Rijeci su svladali momčad Matulja 4:3 i zadržali se u samom vrhu tabele.
Igrali su u sastavu Kovačev, Grujović i Pulić.

Dvorana Žatika i STK”Jadran” iz Poreča bili su domaćini prvenstva Primorsko Goranske i Istarske županije za mlađe kategorije.
Filip Krvavac osvojio je 3. mjesto u kategoriji klinaca.
Isti dan odigran je i 3. turnir Istarske županije.
Rezultati STK”Vrsar”:
Klinci- 1. Samuel Jelaš, 2. Lovro Katić, 3. Filip Krvavac.
Mlađi kadeti: Ivan Lukić 5.mj.
Kadeti: 1. Emil Prekalj, 2. Kevin Sirotić.
Najmlađe kadetkinje- 3.Ena Banjac i u kategoriji kadetkinja Morena Brajković 2. mjesto.

Drugi vikend od 10.- 12.3. igra se državno prvenstvo za mlađe kadete i juniorke na kojem se očekuje nastup Eme Brizić i Paola Pulića.