Porečki mali plivači vratili se sa Županijskog prvenstva sa pregrštom medalja

20.04.2008. 00:00; ; Početna / Sport i rekreacija / Porečki mali plivači vratili se sa Županijskog prvenstva sa pregrštom medalja

Na natjecanju u Dugoj uvali nastupili su:
Karla Šain, Nikolina Paljić, Ema Štefanko, Gloria Košeto, Noa Zelić, Ivan Grgić, Danijel Čitar, Edi Hrelja, Zvonimir Miljak, Valentino Banić, Matej Grbac, Noel Žužić, Mateo Hrelja , Filip Popović.

Naši su najmlađi predstavnici osvojili pregršt medalja, a naravno najslađa su zlata u štafetama 4 x 50 m slobodno početnika A  za dječake i djevojčice.

Najuspješniji naš plivač bio je ponovo Noa Zelić sa pet pojedinačnih prvih mjesta (iz pet startova), a medalje su još osvajali Karla Šain, Nikolina Paljić, Ema Štefanko, Gloria Košeto, Ivan Grgić, Danijel Čitar, Matej Grbac i Noel Žužić (jedini osvojio medalje među početnicima B).