Porečke ritmičke gimnastičarke osvojile sedam medalja na međunarodnom natjecanju u Zadru

22.10.2012. 00:00; ; Početna / Sport i rekreacija / Porečke ritmičke gimnastičarke osvojile sedam medalja na međunarodnom natjecanju u Zadru

U subotu 21.10.12. u Zadru je održan 3.međunarodni Sirena cup u ritmičkoj gimnastici na kojem se takmičilo oko 160 ritmičarki iz 8 zemalja (BiH, Češka, Mađarska, Poljska, Rusija, Slovačka, Slovenija i Hrvatska). Porečke ritmičarke opet su pokazale da su jedan od jačih klubova i od devet djevojčica koje su sudjelovale na turniru, čak njih 7 se vratilo sa medaljama. U prijepodnevnim satima takmičio se B program. Najmlađa Emily Knapić u kategoriji mini osvojila je 3. mjesto, Antea Hočevar u kategoriji mlađih kadetkinja osvojila je 2. mjesto, Nola Božić 8. mjesto, te Hana Čekić također 2. mjesto u svom uzrastu.
Kadetkinja Lara Knapić svojim izvrsnim nastupom osvojila je 1. mjesto, dok je u kategoriji juniorki briljirala Ana Vukoja također sa 1. mjestom. Pratile su je Vanessa Delač na 2. mjestu, te Anja Ostojić na 4. mjestu.
U popodnevnim satima je održano natjecanje A programa gdje je u juniorskoj kategoriji Laura Božić osvojila 3. mjesto. Ritmičarke se uz još nekoliko međunarodnih turnira spremaju i za Državno prvenstvo u grupnim vježbama koje će se održati 08.12.2012.