Porečki kuglači nepobjedivi u predzadnjem kolu

20.03.2016. 13:16; ; Početna / Sport i rekreacija / Porečki kuglači nepobjedivi u predzadnjem kolu
kuglači-istre

Utakmica 21. kola 2. HKL zapad koja se odigrala u subotu na kuglani Obrtničkog doma u Poreču donijela je domaćinu još dva vrijedna ekipna boda.

Gostujuća ekipa, KK “Goranin” iz Delnica poražena je 7:1 i 175 čunjeva.

Susret su otvorili Željko Matošević i Božidar Katić protiv Darka Karlovića i Martina Latinovića sa slijedećim rezultatima:
Željko Matošević – Darko Karlović 562:529 (4:0); Božidar Katić – Martin Latinović 567:505 (4:0). Domaći igrači su uvjerljivo pobijedili na sve 4 staze i na taj način nakon prvog bloka stvorili razliku od 95 čunjeva.
U drugom bloku igrali su Livio Žužić i Bruno Flego protiv Marka Jakljevića i Ivana Zrilića. Livio Žužić izgubio je bitku za 10 čunjeva dok Bruno Flego je uvjerljivo i profesionalno pobijedio 3 seta i 39 čunjeva svog protivnika:
Livio Žužić – Marko Jakljević 527:537 (2:2); Bruno Flego – Ivan Zrilić 585:546 (3:1). Završetkom drugog bloka je ukupan rezultat 3:1 i 124 čunja prednosti za domaću ekipu.
U posljednjem bloku igrali su Dario Prađeno i Nadir Ravnić protiv Marina Pleše i Milana Karduma. Igra domaćina bila je besprijekorna. Dario Prađeno ostavlja protivniku samo 1 set dok Nadir Ravnić sa svojim protivnikom ga samo podijeli:
Dario Prađeno – Marino Pleše 572:544 (3:1); Nadir Ravnić – Milan Kardum 588:565 (3,5:0,5).
Utakmica završava pobjedom Istre 7:1 plus 175 čunjeva razlike u odnosu na ekipu Goranin. Igrač utakmice ovog kola je svakako Nadir Ravnić sa 588 srušenih čunjeva.