Porečki Konjički Klub Spirit 🐴organizirao prvo kolo Istarskog kupa u daljinskom jahanju

419736663_955855189876439_1134886225689085262_n
24.03.2024. 14:04; ; Početna / Sport i rekreacija / Porečki Konjički Klub Spirit 🐴organizirao prvo kolo Istarskog kupa u daljinskom jahanju
Konjički klub Spirit iz Poreča bio je domaćin prvog kola Istarskog kupa u daljinskom jahanju, koje je započelo u 10 sati ujutro sa startom u Gambetići. Na ovom uzbudljivom događaju sudjelovalo je 18 jahaćih parova iz šest istarskih konjičkih klubova.

Svi natjecatelji uspješno su završili utrku, pokazujući izvrsnu pripremljenost i sportski duh. Ovaj događaj istaknuo je rastuću popularnost konjičkog sporta i discipline daljinskog jahanja, posebice među mlađom populacijom, što se ogleda u povećanju broja kadeta koji se odlučuju za ovu disciplinu.

Domaćin, KK Spirit, imao je razloga za slavlje s dva jahaća para koji su ostvarili zapažene rezultate.

Ivana Matošević osvojila je četvrto mjesto u seniorskoj kategoriji, dok je Noemi Biljman trijumfirala s prvim mjestom🥇u juniorskoj kategoriji.

Natjecanje je završeno u srdačnom ozračju, s druženjem svih sudionika, što je još jednom potvrdilo da je konjički sport više od same utrke – to je zajednica koja njeguje timski duh i prijateljstvo.