Porečki “jockeri” s klupe uzrokovali preokret

08.04.2018. 08:34; ; Početna / Sport i rekreacija / Porečki “jockeri” s klupe uzrokovali preokret
Videkić-Kepčija

Kada na poluvremenu uvedete dvojicu igrača s klupe i onda vam oni vrate s dvama golovima, istovremeno preokrenuvši rezultat iz 0:1 u 2:1, e tada je to znak da ste dobar trener. No, da ne bismo pretjerano hvalili domaćeg stratega moramo napomenuti da su ipak igrači koji su ušli u nastavku klase, od kojih se i očekuje zabijanje golova.

Gosti su čvrsto i organizirano ušli u utakmicu, čekajući svoje prilike iz kontri i polukontri, a jednu su takvu i iskoristili nakon pogreške veznog reda domaćina Florian Fumić zabija u smiraj prvoga poluvremena i gosti odlaze na odmor s vodstvom.

Na poluvremenu se događa gore opisani scenarij, a u 57. minuti prvi “jocker” Matko Videkić maestralno zabija s 25 metara iz prve u rašlje.  Stisli su domaćini nakon toga još više, a plod tome dolazi u 80. minuti kada David Dujanić biva srušen u šesnaestercu, sudac Tomačić pokazuje na najstrožu kaznu, a “jocker” broj dva, Kepčija, realizira istu za tri (velika) porečka boda.