Porečke rukometašice izgubile od ekipe Umag 2, mlađe kadetkinje pobijedile Buje, djevojčice izgubile

54255502_10215864777709713_4510750541759905792_n
17.03.2019. 23:45; ; Početna / Sport i rekreacija / Porečke rukometašice izgubile od ekipe Umag 2, mlađe kadetkinje pobijedile Buje, djevojčice izgubile

U 15. kolu 3. HRL zapad za žene ŽRK Poreč ugostio je ekipu ŽRK Umag 2.

Vrlo zanimljiva i neizvjesna utakmica do zadnjeg sučevog zvižduka, dobro su igrale naše rukometašice, iako su stalno bile u zaostatku od jednog do dva gola razlike nisu dopuštale iskusnijim gošćama da stvore veću rezultatsku prednost.

Imale su naše rukometašice priliku i za pobjedu, u 55. minuti susreta bilo je dva gola razlike u našu korist ali uporne gošće postižu tri uzastopna gol u zadnjoj minuti prelaze u vodstvo i odnose  konačnu pobjedu.

1. kolo HRL zapad za žene

ŽRK Poreč –ŽRK Umag 2  18:19 (11:9)
Sportska dvorana “Veli Jože” u Poreču
Gledatelja: 50

ŽRK Poreč: Šolar, Đurišević, N. Matošević, S. Matošević, Brajković 7, Cvek , Mandić 3, Ivančić 2, L.Picco 6, Hrlić, Miličević, Prgić, Kos.
Trener: Goran Rajković.

ŽRK Umag 2: Blašković, Brkljača 5, Bunić 3, Gjini 3, Krnjus 6, Markežić, Muminović, Popović, Selar.
Trener: Maros Bruno.

Sedmerci: Poreč 4/3, Umag  4/3.
Isključenja: Poreč 6, Umag 8 minuta.

Rukometašice Poreča su ostvarile novu pobjedu u 10. kolu županijske rukometne lige za mlađe kadetkinje rođene 2004/05 godine. Pobijedile su uvijek neugodnu ekipu ŽRK Buja.

Od prve minute krenule su naše rukometašice odlučno u odbrani i još odlučnije u napadu, stvorile su veću rezultatsku prednost koja se do poluvremena istopila na tri gola razlike, ali nastavak je slijedio u istom ritmu tako da je prednost ponovo rasla iz minute u minutu za konačnih sedam golova razlike i dva nova boda za naše rukometašice.

ŽRK Poreč – ŽRK Buje   21:14 (11:8)

Zgoditke za Poreč su postigle: Ivančić 10, Brajković 4, Barišić 2, Picco, Pušić, Matošević, Mejrić i L. Prgić po 1.
Za ekipu Buja najviše zgoditaka postigla je Gombar 6.

Ekipa ŽRK Poreč igrala je u sastavu: Hana Miličević, Saša Matoševič, Vita Ivančić, Sara Brajković, Marija Barišić, Dina Mejrić, Leona Picco, Valentina Kodan, Petra Hrlić, Sara Šimonović, Nika Pušić, Zea Aleksić, Lana i Ivana Prgić.

Trener Goran Rajković.

Djevojčice ŽRK Poreč rođene 2006/07 godine izgubile su u 10. kolu županijske lige od ekipe ŽRK Buja rezultatom 17:8 (5:3).