Porečke ritmičke gimnastičarke uspješno započele godinu

slika-1
25.01.2016. 22:40; ; Početna / Novosti / Porečke ritmičke gimnastičarke uspješno započele godinu
U subotu 23.01.2016. gimnastičarke Kluba ritmičko sportske gimnastike Poreč natjecale su se na međunarodnom turniru u Veneciji (Caorle) gdje je sudjelovalo stotinjak gimnastičarki iz sedam Europskih država (Italije, Slovenije, Njemačke, Latvije, Rumunjske, Švicarske i Hrvatske.
Porečanke su uspješno započele godinu i od 8 gimnastičarki njih 4 su se vratile kući sa medaljama.
Najmlađa Petra Belević osvojila je brončanu medalju u vježbi sa obručem.
Mlađa kadetkinja Nina Puniš osvojila je 10. mjesto.
Kadetkinja Emili Knapić u kategoriji kadetkinja osvojila je srebrnu medalju u vježbi sa loptom.
Juniorke su ovaj put bile malo manje uspješne pa je Lara Knapić osvojila 12. mjesto, Eva Fiškuš 18. mjesto, a Nola Božić 24. mjesto.
Obje seniorke su bile uspješne pa je Karla Vukoja u B programu osvojila brončanu medalju u vježbi sa obučem, dok je Laura Božić u A programu  osvojila zlatnu medalju u vježbi sa obručem, te brončanu medalju u vježbi sa trakom.
Porečanke se ozbiljno pripremaju za proljetnu sezonu, a seniorka Laura Božić se priprema za odlazak na Grand prix u Moskvu polovicom veljače.